Bursa İnşaat Tuğlası

1979 yılından bugüne kadar Bursa bölgelerine İnşaat Tuğlası en uygun ve kaliteli hizmet vermekteyiz. İnşaat Tuğlası , günümüzde inşaatlarınız da Tuğla olmazsa olmazdır. Sebebi ise bir yapının yapı taşı olmasıdır. Tuğla İmalatı, İşleminde bir çok firma Emek Tuğla kadar eski ve köklü değildir. 1979 yılından bugüne dek İnşaat Tuğlası ve Tuğla sektöründe "devamlı kalite" prensibinden hiç ödün vermeden gerçekleştirmiş olduğumuz, Marmara bölgesinden DOĞU Karadeniz e kadar İÇ Anadolu bölgesinde özellikle Bursa'da on binlerce yapıya güven ve huzur ile imzamızı attık.


Müşteri memnuniyetini ve kaliteli üretim politikasını benimsemiş bir kuruluş olmakla beraber 150.000 adet/gün kapasitede çalışan fabrikamızla her yılın 12 ayı hizmet vermekle gurur duyuyoruz. Bursa'dan Rize'ye, Kastamonu'dan Ankara'ya kadar çok cazip tuğla teslim ve İnşaat Tuğlası avantajlarıyla 12 ay 365 gün hizmetinizdeyiz ! Türkiye'nin her noktasına hizmet veriyoruz...

Neden İnşaat Tuğlası?

MEKANİK DAYANIM ve STABİLİTE

  • TUĞLA, dünyada ilk çağlardan bu yana kullanılan bir yapı malzemesidir. GÜVENLİDİR.
  • TUĞLA, nesiller boyu yaşanan, uzun ömürlü yapıların malzemesidir. DAYANIKLIDIR.
  • TUĞLA, projelerinizin ÇEVRECİ ve MODERN yapı elemanıdır. Dünyada modern inşaat tekniklerinde kullanılmaktadır.
  • TUĞLA, yapımında kullanılan ham maddenin doğası ve pişmiş olmasından dolayı yüksek mekanik dayanım özelliğine sahiptir.
  • TUĞLA, yüksek sıcaklıkta pişirilerek üretildiğinden çevre şartlarından minimum oranda etkilenir ve mükemmel bir stabiliteye sahiptir.
  • TUĞLA, Kullanımı esnektir. İnşaat yapımındaki tüm tekniklere uyumludur.

Yüksek mekanik dayanım kabiliyeti sayesinde yapıların yıkılma veya çökme sırasında betonarme-karkas yapı sistemine destek sağlar ve insanların binadan canlı çıkmalarına imkân tanır.

Emek Tuğla Fabrikası Bursa İnşaat Tuğlası

2019 Tuğla fiyatları illere göre değişmektedir. Fiyatları etkileyen faktörler tuğla fiyatı ve nakliye ücretidir. Fabrikanın satış fiyatı ile birlikte ürünün sevk edeceği adrese olan nakliye fiyatı ile değerlendirilmelidir. 2018 yılında inşaat sektöründe oluşan daralma ile 2019 yılında siparişlerin azalması ile tuğla fiyatları 2019 yılında fazla artmamıştır. 2019 tuğla fiyatlarını iller bazında 0 368 335 64 20 sabit hattı ile  0 542 414 01 52 fabrika sipariş hattından detaylı bilgi alabilirsiniz. 
Fabrikamızın tuğla üretim kapasitesi yüksek olup toplamda 150 çalışan personelimiz ile 12 ay hizmetinizdeyiz.

Fabrikamızın yoğun olara sevkiyat yaptığımız iller İstanbul , Kocaeli , Karabük , Bartın , Kastamonu , Sinop , Samsun , Tuğla, Bursa Tuğla, Tuğla Fiyatları, Bursa Tuğla Fiyatları, Bursa Tuğla Fabrikası, Tuğla Fabrikası, Toptan Tuğla, Bursa Toptan Tuğla, İnşaat Tuğlası, Bursa İnşaat Tuğlası, Tuğla İmalatı, Bursa Tuğla İmalatı, Emek Tuğla , Emek Tuğla İmalatı, Emek Tuğla Fabrikası, Tuğla Fabrikası, Emek Tuğla Fiyatları, Bursa İnşaat Tuğlası