Tuğla Fabrikası

                                                     8-5tugla8-5 Tuğla

  Kaliteli ve Ekonomik Tuğlanın Adresi: Emek Tuğla Fabrikası
       
         Yapı malzemelerinin en önemlilerinin başında tuğla gelmektedir. Çünkü tuğla yapının ana iskeletini oluşturan elemanlardan bir tanesidir. Bu nedenle de inşaatlarda kullanılacak tuğlaların kesinlikle kaliteli bir şekilde üretilmesi gerekmektedir. Tuğla almak için seçeceğiniz tuğla fabrikasının kaliteli ürünler üretmesi, bunun bir göstergesi olarak da iyi referanslara sahip olması aranan özellikler arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Tuğla seçimini etkileyecek bir diğer önemli konuda şüphesiz tuğla fiyatlarıdır. Her ne kadar yapılacak inşaatın maliyetinin düşük olması istense de kaliteli tuğladan feragat etmek oldukça ciddi sonuçlar yaratabilmektedir.       
       
         
              Tüm saydığımız nedenlerden dolayı seçilecek tuğla fabrikası ürünlerinin kalitenin yanında uygun fiyata da sahip olması, her iki unsuru da başarılı bir şekilde barındırması önem taşımaktadır. Tuğla fiyatlarının uygun olmasının yanında seçilecek fabrikanın yığma, asmolen ve 13.5 tuğla çeşitlerinin her birini başarılı ve kaliteli bir şekilde piyasaya sürmüş olması inşaat sahipleri için oldukça iyi karşılanmaktadır. Fiyat bakımından dikkat etmeniz gerekli durumlardan kısaca bahsetmek gerekirse ilk önce tuğlanın taşınması için gerekli nakliye gücünün durumu belirleyici etkendir. Kendi nakliyesi olmayanların fabrika çıkış fiyatlı tuğla alışverişinden sakınmaları gerekir. Doğru bir maliyet hesabının yapılabilmesi için tuğla fiyatları anlamında fabrika çıkış fiyatına kdv ve taşıma ücretide eklenmelidir.   
           
              Cazip fiyata ve aynı zamanda da bol çeşit içinden kaliteli tuğla alışverişi yapmak istiyorsanız İstanbul, Bolu, Kocaeli, Karabük, Sinop, Samsun,  Sakarya, Düzce, Bursa, Kastamonu, Bartın, Zonguldak, Ordu, Trabzon, Giresun, Ankara ve Rize bölgesine ekonomik tuğla hizmeti veren Emek tuğla fabrikası tam istediğiniz gibi bir seçim olacaktır. Sözü edilen kaliteli ve ekonomik ürünlere sahip fabrikayla ileşimi kurmak için telefon numaralarını arayabilir, aklınıza takılan tüm soruları öğrenebilirsiniz.

 

 

FABRİKA TELEFON        :        0 (368) 335 64 20

Cep                                :         0 (542) 414 01 52       (Teklif ve Tuğla Sevk Sorumlusu )

Cep                                :         0 (532) 409 48 80

Fax                                 :         0 (368) 335 64 21

Mail-Messenger              :         emektugla@hotmail.com              emektugla@gmail.com

Adres                             :         Osman Köyü Elmacık mevki Boyabat / SİNOP

 

Share Button
TuğlaTuğla Fiyatları Tuğla Fiyatları 2016 Site Haritası