Kocaeli Tuğla Sektörü

Mar 3, 2015   //   by   //   Tuğla  //  No Comments

Kocaeli Tuğla Sektörü

Marmara Bölge’si sanayinin ve iş imkânlarının oldukça gelişmiş olduğu bir bölgedir. Bu nedenle kentleşme ve yapılaşma faaliyetleri çok erken zamanlarda başlamış ve günümüzde de hızla devam etmektedir. Hızlılaşan yapılaşma faaliyetleri sonucunda da yapı malzemelerine olan ihtiyaç bir hayli artmıştır. Marmara bölgesinin yaşadığı bu gelişme dönemlerinin aynısını bölgede yer alan önemli bir ilçe olan Kocaeli de yaşamıştır. Kocaeli tüm yapı malzemeleri konusunda gelişmiş sanayisi nedeniyle kendi kendine yeten bir şehir olsa da bu şehirde kaliteli ve yeterli hammadde bulunmaması nedeniyle tuğla sektörü kendi kendine yeten düzeyde değildir. Bu nedenle de Kocaeli’de bulunan inşaat sektörü ihtiyacı olan tuğla çeşitlerini karşılamak için çevre illerdeki fabrikalardan satın alma yoluna gitmektedir.

Kocaeli’ye yakın olması, kalitenin yanında hem uygun tuğla fiyatları sunması hem de Kocaeli’ye özel cazip fiyatlar uygulaması nedeniyle Emek tuğla fabrikamız en çok tercih edilen fabrikalar arasında yerini almıştır. Kalite ve uygun fiyatın dışında uzak mesafelere güvenli nakliye ilkesi fabrikamızı diğer tuğla fabrikaları arasında daima öne çıkarmaktadır. Özellikle Marmara depreminin ardından Kocaeli gibi illerin tuğla ihtiyaçları dayanıklı ve kaliteli ayrıca tüm kalite standartlarını karşılayacak özelliklerde olmaktadır. Tüm bu kalite standartlarını CE sertifikasıyla karşılayan tuğla fabrikası emek tuğla kalitesini uygun hammadde, tecrübeli ekibi ve teknolojik altyapısına boçludur.

Fabrikamızın Kocaeli tuğla sevkiyatı günde oldukça ciddi rakamlara ulaşmaktadır. Özellikle inşaat sektörünün hareketli olduğu yaz aylarında birçok nakliye aracı kullanılarak tuğlaların sevkiyatı güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Kocaeli tuğla tüketimine bakıldığında ise tüm tuğla çeşitlerine olan talep oldukça fazladır. Ayrıca paletli tuğla üretimi Kocaeli için de yapılmaktadır. Diğer yandan kış aylarının oldukça sert geçtiği Kocaeli’nde dış cephe kaplama malzemeleri ve izolasyon tuğlaların talebi de oldukça fazla olmaktadır. İstenilen tuğla çeşidi ve miktarı her ne olursa olsun ekibimiz aynı özen ve itina ile ürünlerin sevkini güvenli bir şekilde bir günde ulaştırmaktadır. Ayrıca fabrikamız için Kocaeli de ucuz tuğla sevkiyatının gerçekleştirileceği iller arasında yer almaktadır. Kocaeli tuğla sektörü ve tuğla fiyatları 2015 düzenlemeleri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Share Button

Comments are closed.

TuğlaTuğla Fiyatları Tuğla Fiyatları 2016 Site Haritası